Orgonity

 
 
 

Orgonit je zlúčenina organickej a anorganickej zložky a kryštálu. Organická hmota je tvorená  včelím voskom, pripadne prírodným palmovým voskom, syntetickou, alebo prírodnou živicou. Najviac používaná je syntetická živica, z dôvodu tvrdosti a možností opracovávania. Anorganická časť orgonitu je zložená zo špeciálne zmiešaných častíc vybraných kovov, ktoré musia spĺňať určité vlastnosti, a kryštáľu. Uvedená zmes môže byt  obohatená o minerál zvaný šungit, prípadne iné, k vybranému účelu vhodné minerály.
Je všeobecne známe, že drahé kamene (minerály) majú liečivý účinok, blahodárne pôsobiaci na živé organizmy, teda aj na človeka. Orgonit dokáže tieto schopnosti zosilniť a účinne uvoľňovať svoju energiu, do priestoru okolo nás. Priaznivo vplýva na životné prostredie a živé organizmy, neutralizuje negatívnu energiu elektromagnetického žiarenia z prostredia okolo nás, z televíznych prijímačov, počítačov, mikrovlniek, rádií, chladničiek, mobilných telefónov a všetkých   elektrických rozvodov a zariadení, ktoré nás obklopujú, a transformuje ju na  pozitívnu.
Očisťuje, ba až úplne neutralizuje geopatogénne zóny.
Spúšťa detoxikačný proces organizmu, čistí ho a zároveň nabíja živou orgonovou energiou,
pomáha proti nespavosti a spánok je viac osviežujúci.
Pomáha prebudiť vrodené psychické schopnosti.
Zlepšuje celkový psychický stav človeka, tým i jeho náladu a vyvoláva príjemne pocity. Priaznivo vplýva na rast rastlín, čistí vodu. Boli zaznamenané aj výrazné zlepšenia zdravotného stavu, pri rôznych ochoreniach.

 
 

Orgonity

 
orgonit so samolepkou na mobil
6,00 €