Kryštáľova dúza 5ks

 
 
 

NOVINKY

Kryštáľova dúza 5ks

Kryštálová drúza 2-4 cm, 5 ks v balení.
Výrobca:Výrobca 1
Kód produktu:665
Ušetríte: 38 % Bežná cena: 8,00 € Vaša cena: 5,00 €

 

Jedným z najznámejších a najrozšírenejších drahých kameňov je číra odroda kremeňa, kryštál. Názov pochádza z latinského slova – crystallus – grécky ľad. Používali ho už v starom Grécku, starovekí Rimania ho používali proti horúčkam a na utíšenie bolesti, Budhizmus ho zaraďuje medzi sedem drahocenností a Tibeťania ho dodnes používajú ako liek na otvorené rany.

Kryštál v našom tele čistí auru, urýchľuje výmenu energie, negatívnu odoberá a nabíja nás pozitívnou. Odhaľuje v nás už spomínané svetlo, ktoré pre mnohé blokády necítime. Kryštál existuje v rozličných tvaroch, ktoré majú rozdielne schopnosti, silu a pôsobenie. V žiadnom byte by nemala chýbať kryštálová drúza, ktorá pôsobí ako harmonický prvok, ovplyvňuje medziľudské vzťahy v rodine, mení a čistí energiu v priestore. Tak isto ju môžeme využiť aj na nabíjanie ostatných kameňov. Stačí vyčistený kameň položiť na kryštálovú drúzu na noc.

Ak je náš organizmus a duševný stav oslabený, dochádza k napätiu, neskôr k bolesti a nakoniec k chorobe. Tomu môžeme predísť prevenciou, a to tak, že krištáľ nosíme na sebe ako náhrdelník, prívesok, ako kamienok pri sebe. Známe sú tromlované liečivé kamene. Bolestivé miesto masírujeme masážnou kryštálovou tuškou, jej zaoblený koniec slúži k masážam a druhý zašpicatený koniec používame pri akupresúre. Kryštálové kyvadlo vzužívame k určeniu kladnej a zápornej energie a pomáha nám aj v nerozhodných chvíľach. Dostupné sú knižky o kyvadlách, v ktorch sa dozviete, ako správne používať kyvadlo. Kryštálová guľa sa používa pri meditácii a pyramída slúži ku koncentrácii, a tak isto k bodovému liečeniu. Pyramída sa často používa aj ako symbol moci, duchovného pokroku a ochrany, dôležité je jej správne umiestnenie v priestore. Ako u väčšiny kameňov, krištáľ čistíme niekoľko minút pod tečúcou vodou a nabíjame ho na priamom slnku.